Національний університет “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого” продовжує співпрацю з Культурним Центром України в Москві

03-11-2010, 08:55

3 листопада. Національний університет “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого” з метою сприяння розвитку в Росії українських організацій і земляцтв та розповсюдження української культури, літератури, національної правничої освіти та історії нашої держави продовжує співпрацю з Культурним Центром України в Москві.

Одним із заходів стало формування та відправлення до інформаційно-довідкової бібліотеки Культурного Центру України в Москві колекції науково-популярної, навчальної, довідкової літератури, видання з питань українського законодавства, конституційного реформування в Україні. Значну частину цих матеріалів складають книги, які висвітлюють історичний аспект Голодомору 1932-1933рр., питання НАТО, Європейського Союзу. Обсяг подарованої колекції складає 234 примірників книг та матеріалів на CD.

13 листопада в Культурному Центрі України в Москві у рамках урочистих заходів відбудеться зустріч ректора Національного університету “Юридичної академії України імені Ярослава Мудрого” В.Я.Тація з представниками юридичних вузів Москви, на якій буде презентована виставка книг, подарованих Академією та видавництвами м.Харкова. Також буде організовано круглий стіл по сучасних проблемах вищої юридичної освіти.