Науковці Університету увійшли до складу Науково-консультативної ради Головного управління Державної фіскальної служби в Харківській області

29-04-2017, 11:01

При Головному управлінні Державної фіскальної служби у Харківській області створено Науково-консультативну раду, до складу якої увійшли представники кафедри фінансового прав Університету: Перший віце-президент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Микола Кучерявенко; доктор юридичних наук, професор Ольга Дмитрик; доцент, кандидат юридичних наук Артем Котенко; доцент,  кандидат юридичних наук Дмитро Білінський; кандидат юридичних наук, асистент Євген Смичок.

Під час офіційної презентації Науково-консультативної ради, керівник фіскальної служби Харківщини Микола Рибаков, зазначив: «Створення такої ради зумовлено реаліями часу, змінами законодавства та необхідністю формування єдиної правової позиції, як для платника податків, так і для контролюючих органів».

Голова Науково-консультативної ради, кандидат юридичних наук, асистент кафедри фінансового права Євген Смичок, також відзначив необхідність створення такого органу та висловив надію на плідну співпрацю з усіх питань, які потребують і обговорення, і вирішення. Науковець підкреслив, що сьогодні відбувається консолідація співпраці наукових кіл, консультативних спілок та органів державної влади.

Основним завданням новоствореного наукового осередку є прийняття активної участі в удосконаленні податкового законодавства, підготовка наукових висновків та проведення консультаційної роботи.