28-09-2011, 14:33

27 – 28 вересня науковці університету взяли участь у форумі «Громадське життя Харківщини за 20 років незалежності», який  відбувся за підтримки Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради та Харківської міської ради.

У межах заходу працювало три секції: 20 років незалежності: нове покоління нової України; громадський рух Харківщини на межі тисячоліть: поступ до незалежності України; державне управління та державна служба незалежної України: теорія, освіта, практика.

28 вересня в Національній академії правових наук України пройшло засідання науковців університету, на якому виступили перший проректор НУ «ЮАУ імені Ярослава Мудрого» Ю.П.Битяк і перший віце-президент НАПрН України  О.В.Петришин.

Форум завершився загальним підбиттям підсумків проведеної роботи, виступами керівників секційних засідань та церемонією нагородження відзнаками Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Харківської міської ради.

Почесними грамотами нагороджено науковців університету  – доктора юридичних наук, професора кафедри державного будівництва П.М.Любченка, кандидата юридичних наук, доцента кафедри державного будівництва І.І.Бодрову та кандидата юридичних наук, доцента  кафедри теорії держави та права І.В.Яковюка. Достойним завершенням урочистого заходу став святковий концерт у приміщенні Палацу студентів Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».