Науковці Університету брали участь у другому засіданні Конституційної асамблеї (КА)

21-09-2012, 16:41

У приміщенні Київського національного університету імені Т.Шевченка під головуванням Л.М.Кравчука відбулось пленарне засідання КА.

До порядку денного роботи були включені питання щодо схвалення Регламенту Конституційної Асамблеї та Плану роботи на вересень – грудень 2012 року.

Ключовими питаннями, винесеними на розгляд, стали доповіді комісій КА.

В ході роботи членами КА було розглянуто пропозиції Кабінету Міністрів України щодо необхідності внесення змін до статті 98 Конституції України у частині розширення парламентського контролю за використанням та надходженням бюджетних коштів.

На засіданні також було розглянуто відповідний проект Закону України “Про внесення змін до статті 98 Конституції України” (щодо повноважень Рахункової палати).

На засідання було запрошено представників міжнародних та європейських організацій, народних депутатів України, експертів.

Для максимального забезпечення прозорості діяльності роботи КА, вперше велась пряма трансляція в мережі Інтернет.