Науковців Університету С.Г.Серьогіну, В.М.Стешенка та А.В.Панову відзначено почесними нагородами

18-05-2018, 16:38

У Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулися урочистості, присвячені Дню науки.

У заході взяли участь голова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О.Світлична, ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я.Тацій. Також на святі були присутні лауреати державних премій в галузі науки, ректори та директори закладів вищої освіти, провідні науковці, голови рад молодих вчених, обласні стипендіати, лауреати щорічних премій Президента України, магістри, аспіранти, представники наукової громадськості.

Під час свята Ю.О.Світлична відзначила кращих науковців Харківщини. Серед нагороджених – представники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого:

«Стипендію імені В.П.Маслова (з правознавства)» отримала доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри державного будівництва Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого С.Г.Серьогіна;

«Почесну грамоту голови Харківської обласної державної адміністрації» вручено кандидату юридичних наук, доценту кафедри міжнародного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.М.Стешенку;

«Дипломом переможця Харківського регіонального конкурсу «Найкращий молодий науковець»» нагроджено кандидата юридичних наук, асистента кафедри кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого А.В.Панову.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт за участю кращих творчих колективів Університету – лауреатів міжнародних конкурсів.