Науково-педагогічний склад і курсанти 3 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ взяли участь у науковому обговоренні актуальних проблем та перспектив співробітництва Україна-НАТО

26-04-2012, 09:57

У рамках семінару, організованого Громадською лігою Україна-НАТО, Центром інформації та документації НАТО в Україні та УСБУ в Харківській області, розглянуто правові аспекти конструктивного партнерства та питання сучасного стану взаємодії України та НАТО.

Представники Університету мали змогу розширити уявлення про проблеми нормативного регулювання співпраці правоохоронних органів у забезпеченні євроатлантичної безпеки та поставити питання голові Громадської ліги Україна-НАТО С.Джерджу, раднику Президента України з військових питань у 1994-1998 рр. В.Гречанінову, віце-президенту Атлантичної ради України О.Кокошинському та представнику штаб-квартири НАТО у Брюсселі М.Дюре під час прямого відеомосту.

Проведений захід дозволив курсантам Інституту ознайомитися з передовим досвідом євроатлантичних структур та вдосконалити рівень професійної підготовки з питань протидії реальним і потенційним загрозам національній безпеці України.