Наукова бібліотека та студентське самоврядування Університету оголосили переможців конкурсу «Читач року»

27-04-2018, 17:01

Традиційно наукова бібліотека, Студентський Сенат за підтримки ректорату й профспілкових комітетів Університету та студентів проводять щорічний конкурс «Читач року» під гаслом «Читай! Формат не має значення!».

Відкрив захід Голова бібліотечної ради В.Д.Гончаренко, який привітав зібрання і наголосив на тому, що сьогоднішня бібліотека НЮУ – це не тільки книгосховище, навчальний та науковий ресурсний центр із значною матеріально-технічною базою й багатьма інноваційними можливостями, а й комфортне місце з приємною атмосферою, які мають бути у сучасному закладі вищої освіти.

Директор наукової бібліотеки Н.П.Пасмор побажала всім читати якомога більше книг у будь-якому форматі, зазначивши: «Наші читачі – найкращі! Ми – поруч з вами, і раді вас бачити у нас завжди!».

Відповідно до Положення про конкурс упродовж року за допомогою автоматизованої бібліотечної системи обслуговування визначилися найактивніші читачі бібліотеки за наступними критеріями: регулярність відвідування бібліотеки, кількість замовлених і отриманих книг, дотримування правил користування бібліотекою, активна участь у житті бібліотеки.

За підсумками та аналізом читацької активності, оргкомітет нагородив переможців у наступних номінаціях:

«Почесний читач бібліотеки 2018» − Лукаш Сергій Юрійович, доцент кафедри конституційного права;

«Наукова діяльність» − Сакара Наталія Юріївна, доцент кафедри цивільного процесу;

«Освітня діяльність» − Жижда Микита, студент факультету адвокатури;

«Художня література» − Чумак Владислав, студент Інституту прокуратури та кримінальної юстиції;

«За активну участь у житті бібліотеки» − Туров Володимир, студент Слідчо-криміналістичного інституту.

С.Ю.Лукаш зауважив, що життя без книг і бібліотек неможливо, а ті, хто постійно спілкуються з книгами, стають успішними і щасливими.

Н.Ю.Сакара зазначила, що наразі існує тенденція переходу від традиційних книг до їх електронних носіїв, але жоден носій не замінить книгу, і додала: «Ми маємо читати кожен день, щоб не залишатися на місці».

Нагороди вручила голова профспілкового комітету співробітників Університету В.Г.Білик.