Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Польща в Україні Генрик Литвин у рамках візиту до Харкова зустрівся з керівництвом та студентами Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

30-11-2011, 12:15

У зустрічі на тему «Східне партнерство. Членство України в Євросоюзі» також взяли участь Генеральний Консул Республіки Польща в Харкові Ян Гранат, начальник Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації Р.В.Шаповал, перший проректор Ю.П.Битяк, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш

Під час зустрічі студенти звернулися до посла із актуальними питаннями щодо Євро-2012, євроінтеграції України та її взаємин з європейськими країнами, і зокрема Польщею.

Генрик Литвин зазначив, що Євро-2012 – це презентація України, можливість показати її як європейську країну, продемонструвати її сьогоднішні досягнення і потенціал. Також посол наголосив на тому, що сьогодні Україна може використовувати досвід Польщі та інших європейських країн, спираючись на їх досвід.

На згадку про зустріч Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Польща в Україні Генрик Литвин залишив пам’ятний запис в Книзі почесних гостей Університету.