Між школами Донецької області й Університетом підписано Меморандум про співпрацю (оновлено)

13-04-2018, 15:19

«Для нас велика честь приймати наших колег. Оскільки такий захід відбувається у нас вперше, нам  дуже приємно, але це й відповідально. Ми прагнемо допомогти вам, а передусім вашим учням, знайти себе і своє місце в житті. Двері Університету завжди відкриті для вас і ваших учнів, вони потрібні Україні і, звісно, нам. Ми хочемо, щоб вони це знали і повсякчас відчували підтримку як нашого Університету, так і держави», – розпочинаючи захід, сказав проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш.

«Ми вдячні за теплий і дружній прийом. Віднині ми – партнери. Сподіваюсь, наші учні стануть гідними студентами вашого вишу. Вважаю, для кожного велика честь навчатися в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого», – наголосила директор  Мар’їнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Л.А.Панченко і на знак дружби і вдячності подарувала оберіг, зроблений учнями Мар’їнки і Красногорівки. «Бажаємо миру усім, щоб ніхто не знав, що таке війна. Все у нашій державі буде добре», – додала вона.

«Цей подарунок буде оберігати нашу дружбу», –  зазначив Юрій Григорович і вручив директорам сертифікати про співпрацю, а також підбірку навчальної літератури до фондів шкільних бібліотек.

Директори шкіл Мар’їнки і Красногорівки Донецької області О.В.Ходько (Мар’їнська загальноосвітня школа  I-III  ступенів № 1), Л.А.Панченко (Мар’їнська загальноосвітня школа  I-III  ступенів № 2), О.О.Бардак (Красногорівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1) й О.Ю.Михацька (Красногорівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2), з однієї сторони, і  НЮУ імені Ярослава Мудрого в особі  проректора з навчальної роботи Юрія Барабаша – з другої, цьогоріч, підписавши угоду, започаткували співпробітництво.

Ініціаторами й організаторами стали ректорат, представники «Волонтерського руху НЮУ» і Асоціація випускників Університету.

У Меморандумі сторонами закріплено форми та важливі напрями співпраці. Зокрема, Університет залучається до організації й проведення спільних  заходів: науково-методичних конференцій, лекцій, семінарів, майстер-класів, олімпіад, турнірів для учнів з науково-педагогічними співробітниками та педагогами м. Мар’їнки і Красногорівки Донецької області.

Завдяки цьому кожен школяр зможе обрати собі сферу, в якій він хотів би спробувати власні сили у майбутньому, а старшокласники матимуть можливість  ознайомитися з тим, як проходить навчання і які дисципліни викладаються у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

«Сподіваюсь, це дозволить поступово сформувати активну позицію абітурієнта щодо свого професійного майбутнього і до життя в цілому, а також допоможе випускникам загальноосвітніх навчальних закладів у професійному самовизначенні, а викладачам закладів вищої освіти – готувати сучасних висококваліфікованих фахівців», – зауважив завідувач кафедри фінансового права М.П.Кучерявенко.

Учням загальноосвітніх шкіл  I-III  ступенів № 1 і № 2  Мар’їнки і Красногорівки  доставлено і передано навчальну та художню літературу, подаровану директорам цих шкіл під час підписання Меморандуму про співпрацю.
Це сталося завдяки зусиллям волонтерів НЮУ імені Ярослава Мудрого.
Дарунок  учнями і вчителями прийнято з вдячністю.