Між НЮУ імені Ярослава Мудрого та адвокатською компанією «Palant & Shapiro attorneys at law» (США) підписано меморандум про співробітництво

16-05-2018, 15:49

Університет відвідав партнер «Palant & Shapiro attorneys at law» (США) Борис Палант.

Представляючи присутнім гостя, ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василь Тацій зауважив, що Борис Палант – відомий в США адвокат, фахівець з питань міграційного та міжнародного права. Ректор наголосив на тому, що підписання меморандуму дозволить розширити наші стосунки з освітніми закладами Сполучених Штатів, а також запровадити стажування магістрів НЮУ імені Ярослава Мудрого в американських юридичних фірмах.

Після цього Борис Палант прочитав для студентів, аспірантів та викладачів лекцію «Білль про права», основну увагу приділивши історичним умовам та причинам прийняття Bill of Rights, свободі слова, толерантності, складу і компетенціям Верховного Суду, прецеденту, дифамаціям, прикладам адвокатських справ, принципу «вагомої підстави» («probable cause»), Правилу Міранди тощо.

На згадку про відвідання Університету Б. Палант залишив запис у Книзі почесних гостей.

Довідково: Борис Палант народився 1952 року в Харкові. У 1974 році закінчив із відзнакою перекладацьке відділення факультету іноземних мов Харківського державного Університету. У 1978-му закінчив аспірантуру при факультеті лінгвістики Університету штату Нью-Йорк в місті Буффало. У 1980 році Борис Палант вступив до школи права при цьому ж Університеті. З 2011 року Борис Палант є володарем титулу «Суперадвокат» агентства Рейтер.