Курсант 4 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Станіслав Фесенко у складі української делегації відвідав штаб-квартиру НАТО (м.Брюссель, Королівство Бельгія)

04-10-2012, 17:07

Українська делегація переможців конкурсів про співпрацю України і НАТО, на запрошення штаб-квартири Альянсу відвідала м.Брюссель, Королівство Бельгія. Учасники візиту побували у штаб-квартирі НАТО, штабі Об’єднаного командування Збройних сил НАТО в Європі, Посольстві України в Бельгії та Люксембурзі й інших установах.

До складу делегації увійшли представники студентства з різних регіонів України. Представником Національного університету«Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» став курсант 4 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Станіслав Фесенко, переможець конкурсу есе серед студентів, молодих науковців та аспірантів «Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб», що проводився у рамках V Міжнародної конференції.

Під час перебування у Посольстві та у ході зустрічей з представниками Місії України при НАТО члени делегації ознайомилися з роботою, яка здійснюється установою з метою розширення співпраці з Бельгією та Люксембургом, а також отримали вичерпну інформацію про військову та оборонну складову співпраці Україна – НАТО, обговорили участь українських підрозділів у теперішніх та майбутніх операціях Альянсу, допомогу державам-членам у протидії новим загрозам та викликам безпеки.

Було наголошено, що цього року Україна і НАТО відзначають 15-річчя з часу підписання Хартії про особливе партнерство. За цей час сторони пройшли великий шлях – від участі у програмі „Партнерство заради миру” до виконання Річних національних програм, від обговорення і планування до повноцінної участі в операціях з підтримання миру, від обміну позиціями під час Комісій Україна – НАТО до прийняття рішень на стратегічних засіданнях.

Візит відбувся за сприяння Служби безпеки України та Центру інформації та документації НАТО в Україні.