Курсант Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України здобув ІІ місце на VІ Міжвузівській олімпіаді з іноземних мов серед ЗВО сектору безпеки

02-05-2018, 10:44
Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого  прийняли участь у VІ Міжвузівській олімпіаді з іноземних мов серед ЗВО сектору безпеки, яка проводилась на базі Національної академії Служби безпеки України.
У конкурсних змаганнях взяли участь курсанти та студенти 13 закладів вищої освіти з різних областей України. На учасників чекали три етапи випробувань: письмова частина – виконання завдань на розуміння прослуханого та прочитаного текстів; монологічне та діалогічне мовлення за запропонованою темою та виступ із презентацією «Сучасні тренди та виклики глобалізованого світу.»
Курсанти Інституту показали високий рівень володіння іноземними мовами та за підсумками усіх конкурсних завдань у секції німецької мови «срібло» олімпіади виборов курсант 1 курсу Інституту Олександр К.
Учасники олімпіади отримали сертифікати та цінні подарунки.