курсанти V курсу факультету військової юстиції складали Військову присягу.

14-05-2011, 08:49

14 травня курсанти V курсу факультету військової юстиції складали Військову присягу.

Свято відкрив ректор університету, генерал-полковник юстиції В.Я.Тацій.
Військову присягу на вірність українському народові склали 32 курсанти.

Особовий склад факультету привітали: народний депутат України, перший заступник Голови комітету Верховної Ради України з питань правосуддя Ю.А.Кармазін; військовий прокурор Харківського гарнізону, полковник юстиції П.П.Панасенко; начальник Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, генерал-лейтенант В.В.Карась; тимчасово виконуючий обов’язки начальника Харківського університету повітряних сил імені Івана Кожедуба генерал-майор О.Б.Котов; від батьків курсантів – військовий комісар Єнакіївського міського військового комісаріату полковник І.В.Поливянов.

На заході вручено міжнародні відзнаки: ректору університету В.Я.Тацію – за заслуги в забезпеченні громадянського порядку; декану факультету військової юстиції В.М Шевчуку – за значний вклад у справу захисту людської гідності та безпеки.

Від імені учасників урочистостей військовослужбовці факультету поклали квіти до пам’ятника загиблим викладачам, співробітникам та студентам юридичної академії, які захищали Батьківщину в період Великої Вітчизняної війни.