курсанти V курсу факультету військової юстиції складали Військову присягу

09-09-2011, 15:11

9 вересня курсанти V курсу факультету військової юстиції  складали Військову присягу.

Свято відкрив ректор університету, генерал-полковник юстиції В.Я.Тацій.

Особовий склад факультету привітали начальник Харківського гарнізону полковник О.П.Середа, військовий прокурор Харківського гарнізону полковник юстиції П.П.Панасенко, начальник Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України  генерал-лейтенант В.В.Карась, від імені батьків курсантів – А.С.Григорчук.

Після привітання відбулася процедура  Військової присяги, яку в цьому році склало 36 курсантів.

Від імені учасників урочистостей  військовослужбовці факультету поклали квіти до пам’ятника загиблим викладачам, співробітникам та студентам юридичної академії, які захищали Батьківщину в період Великої Вітчизняної війни.