Курсанти V курсу військово-юридичного факультету складали Військову присягу

08-09-2012, 14:19

Свято відкрив  перший проректор Університету Ю.П.Битяк: «Щиро вітаю вас із складанням Військової присяги на вірність Українському народові! Будьте завжди вірні й віддані справі захисту нашого народу, нашої суверенної Української держави! Свято виконуйте свій військовий обов’язок! У цей урочистий для вас день бажаю усім успіхів у навчанні, міцного здоров’я і всього найкращого вам і вашим близьким!»

Особовий склад факультету привітали перший заступник начальника Головного управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури України старший радник юстиції Ю.Ю.Дибець; начальник Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант А.А.Кучеренко; прокурор Харківської прокуратури з нагляду за додержанням законів у військовій сфері Центрального регіону молодший радник юстиції Д.А.Шевченко; начальник відділу кадрів  Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України полковник О.М.Польніков; тимчасово виконуючий обов’язки начальника Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба полковник А.М.Алімпієв, від імені батьків курсантів – А.В.Трущ, від курсантів – В.В.Шепель.

Після привітання відбулася процедура  Військової присяги, яку в цьому році склало 15 курсантів.

Від імені учасників урочистостей  військовослужбовці факультету поклали квіти до пам’ятника загиблим викладачам, співробітникам та студентам юридичного інституту (нині Університету), які захищали Батьківщину в період Великої Вітчизняної війни.