17-09-2011, 14:07

17 вересня курсанти І курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України склали Військову присягу на вірність українському народові. Урочистий ритуал проходив на Меморіалі Слави захисникам Вітчизни, загиблим під час Великої Вітчизняної війни.

Із цим урочистим днем Військової присяги курсантів привітали ректор університету, генерал-полковник юстиції В.Я.Тацій; заступник голови Служби безпеки України генерал-лейтенант В.М.Породько; виконувач обов’язків директора Департаменту з взаємодії з правоохоронними органами Харківської міської ради О.Ф.Пушкарьов; начальник управління Служби безпеки України в Харківській області генерал-лейтенант О.М.Полковниченко; перший заступник начальника Академії внутрішніх військ МВС України генерал-майор В.І.Пеньков; начальник Харківського гарнізону полковник О.П.Середа.