Студенти Університету відзначені цінними подарунками від Служби безпеки України на V Міжнародній конференції «Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб» (м.Київ)

24-04-2012, 09:50

Конференція «Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб» проводиться Службою безпеки України щорічно з 2008 р. під патронатом Президента України спільно з Женевським центром демократичного контролю над збройними силами, Національним інститутом проблем міжнародної безпеки при РНБО України та Офісом зв’язку НАТО в Україні.

Університет представляли студенти факультету підготовки юристів для МЗС України та курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ – переможці відбіркового конкурсу творчих робіт.

Нагороди переможцям вручив Заступник Голови СБУ генерал-лейтенант В.М.Породько. Наручні годинники з логотипом «Від Голови Служби безпеки України» отримали студенти Університету: М.Антошка, О.Лисюк, А.Покришко, А.Родіонова, О.Селюк, М.Сьомка та С.Фесенко.

Промови учасників заходу та живе спілкування під час дискусій дозволили з’ясувати чимало питань та розширити кругозір учасників конференції у сфері дотримання прав людини у діяльності спецслужб.