Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби Безпеки України Університету узяли участь у заходах з благоустрою міста

18-08-2012, 16:32

Масові заходи з благоустрою до Дня міста та Дня визволення Харкова від фашистських загарбників провели на ініціативу Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Роботи по благоустрою місць відпочинку харків’ян до Дня визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників та Дня Незалежності України не припиняються ні на день. Вони проводяться в Манжосовому яру, у сквері на вулиці 23 Серпня, у дворах жилих будинків. За ініціативою депутатів міськради та жителів Харкова 18 серпня було організовано проведення «суботника» в якому прийняли участь тридцять курсантів Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Під час цього заходу представники Інституту, разом з харків’янами навели порядок на території Центрального парку культури і відпочинку ім. М.Горького, а також допомогли проведенню ремонтно-відновлювальних робіт на території скверу навпроти парку. Завдяки кропіткій та плідній праці наших курсантів та жителів міста, наш дім – Харків стає красивішим з кожним днем.