Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету прийняли участь в етнографічному фестивалі «Сад пісень Сковороди»

19-09-2017, 10:08

16 вересня на території «Холодної Сковородинівської криниці» та Грушевої галявини (с. Бабаї Харківського району) відбувся традиційний культурно-мистецький захід «Сад пісень Сковороди», метою якого є ознайомлення мешканців та гостей Харківщини з духовними скарбами Григорія Саввича Сковороди, об’єднання людей на засадах духовності, любові, доброти й творчості, створення програм відродження духовних цінностей Слобожанщини.

Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України  Університету прийняли активну участь у роботі фестивалю. Зокрема, на поетичному майданчику вони продекламували авторську поезію на патріотичну та ліричну тематику, а також вірші  видатного українського діяча Григорія Сковороди. Організатори заходу високо оцінили поетичні здібності та захоплюючі виступи вихованців начального підрозділу і нагородили виступаючих подяками.

На головній сцені гості фестивалю переглянули виступи фольклорних та народних танцювальних колективів, поетів та заслужених артистів України, бандуристів, кобзарів, а також ознайомилися з роботою майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Етнографічний фестиваль «Сад пісень Сковороди» яскраво продемонстрував красу українських традицій, талановитість митців Слобожанщини та велике прагнення зберегти та передати молодому поколінню культурні надбання українського народу.