Команда «NLU Team» у складі студентів 2 курсу Інституту прокуратури і кримінальної юстиції Олександра Белея та Юлії Шевченко посіла 1 місце на Дебатах у форматі Європейського суду з прав людини

17-04-2018, 08:50

Традиційний захід, який щороку організовується «Об’єднанням Студентів-Правників» на базі юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, відбувся 14 квітня 2018 року. Формат судових дебатів, де кожна команда-учасник виступає стороною судового процесу згідно визначеної фабули, дає можливість спробувати себе у ролі досвідчених юристів, здобути унікальні навички, що обов’язково знадобляться у майбутній кар’єрі.

Під час засідання у першій суддівській колегії команда мала змогу представити сторону заявника. Вийшовши у фінал конкурсу, «NLU Team» представила сторону урядового уповноваженого України у справах ЄСПЛ.

Завдяки злагодженій командній грі та кропітливій підготовці до дебатів, консультативній підтримці доцентки кафедри конституційного права Ірини Дахової, доцентки кафедри адміністративного права Ольги Соловйової, доцентки кафедри кримінального права Олени Харитонової та організаційній допомозі адміністрації Інституту прокуратури і кримінальної юстиції команда виборола право стати найкращими.

Теплий прийом організаторів, доброзичлива атмосфера заходу, дружнє спілкування з усіма учасниками створили незабутню атмосферу наукового свята.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!