Команда Університету «Law & order» перемогла на Всеукраїнському правовому ВІП-турнірі

11-12-2017, 12:14

Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України 8 грудня на базі Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету проведено Х Всеукраїнський правовий ВІП-турнір серед студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів України в рамках Всеукраїнського тижня права 2017 року.

Метою турніру є сприяння розвитку правової культури студентської молоді, виховання поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та уміння застосовувати їх на практиці.

Турнір проходив за правилами гри «Брейн-ринг».

У заході взяли участь 22 команди з вищих навчальних закладів України.

Учасники мали продемонструвати знання з різних галузей права відповідаючи на запитання у форматі гри «Брейн-ринг». За результатами змагань команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у складі: Миславського Інокентія, Болдової Світлани, Сатуєвої Маріам, Гринчук Анастасії (усі студенти Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України) та Свистуна Владислава (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції) посіла перше місце.

Щирі вітання переможцям!