Команда Університету «Юридична громада» (І.Миславський, Ю.Каніщев, В.Костін) посіла ІІ місце на V Міжвузівському податковому турнірі

22-05-2017, 10:02

Команда Університету «Юридична громада» (І.Миславський,  Ю.Каніщев,  В.Костін)  посіла ІІ місце на V Міжвузівському податковому турніріЗахід відбувся 18 травня  в Університеті Державної фіскальної служби України (м. Ірпінь). У змаганнях взяли участь  6 команд з університетів Києва та Харкова.

Під час  турніру учасники мали розглянути 12 питань,  які стосувалися різних аспектів оподаткування, податкового права та економіки.

Збірна команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у складі Владислава Костіна (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс),  Інокентія Миславського і  Юрія Каніщева (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, І курс)  посіла ІІ місце. Капітан команди Інокентій Миславський отримав спеціальний приз від компанії KPMG .