Команда Університету «Юридична громада» (І.Миславський і Є.Кононенко) виборола ІІ місце на II Всеукраїнському дебатному турнірі з цивільного права і процесу «Майстерність судової промови»

11-04-2017, 15:06

Змагання відбулися 8 квітня на юридичному факультеті Донецького національного університету імені Василя Стуса (м.Винниця).

У турнірі взяли участь 12 команд. Нацiональний юридичний унiверситет iменi Ярослава Мудрого  представляли команди: «100$» (Іван Невзоров і Надія Рогальська),  «De leges» (Анастасія Некрасова та Тамара Мараквелідзе) «Юридична громада» (Інокентій Миславський і Єгор Кононенко).

Турнір проходив в три етапи: відбірковий тур, півфінал та фінал. Під час  змагань моделювалося судове засідання за участю позивача та відповідача, розглядалися справи щодо страхування та  кредитних відносин.

Учасники продемонстрували високий рівень фахової підготовки та ораторської майстерності.

Команда «Юридична громада» у складі І.Миславського і Є.Кононенка (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, І курс)  виборола ІІ місце. У номінації «Кращий оратор» перемогла А.Некрасова  (Слідчо-криміналістичний інститут, ІІІ курс).