Команда Університету посіла друге місце на Х Всеукраїнських судових дебатах з цивільного права і процесу ім. С.Дністрянського.

26-11-2011, 14:31

Дебати проходили на базі Львівського національного університету імені Івана Франка. Організаторами виступили Львівський осередок Ліги студентів Асоціації правників України та Міська громадська організація «Об’єднання студентів-правників».

У заході брали участь 13 команд з різних вищих начальних закладів України, зокрема: з Національного університету «Одеська юридична академія», Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Запорізького національного університету, Закарпатського державного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Донецького національного університету, Хмельницького університету управління та права, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний іститут» та ін.

Під час змагання учасникам були надані фабули задач для попереднього опрацювання. Результати своєї роботи команди представили за таким сценарієм: промова команди позивачів, промова команди відповідачів, запитання сторін, запитання суддів, репліки. Судді оцінювали вміння учасників змагань застосовувати законодавство, швидко і правильно знаходити відповіді у законодавстві на проблемні питання. У результаті тривалої і напруженої боротьби до фіналу пройшли чотири команди: Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Запорізького національного університету і Національного університету «Одеська юридична академія».

Переможці визначились таким чином: перше місце отримала команда з ЛНУ імені Івана Франка; друге – НУ «ЮАУ імені Ярослава Мудрого»; третє –Запорізького національного університету. Найкращим оратором стала студентка 5 курсу факультету підготовки кадрів для органів юстиції Університету Г.Уразова.