Команда Університету посіла друге місце на Всеукраїнському правовому VIP-турнірі, приуроченому до Всеукраїнського тижня права

16-11-2012, 11:22

16 листопада 2012 року в м.Києві на базі Національного авіаційного університету було проведено Всеукраїнський правовий VIP-турнір, приурочений до Всеукраїнського тижня права.

Організаторами турніру виступили: координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України; Юридичний інститут Національного авіаційного університету.

Участь у турнірі взяла 21 команда з вищих навчальних закладів: Київа, Чернігова, Харкова, Донецька, Житомира та ін.

Турнір проводився за правилами гри «Брейн-ринг».

Команда Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», у складі студентів Б.С.Мохончука (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс, 16 група), С.Я.Даціва (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс, 14 група), А.В.Чайковської (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс, 2 група) та Є.С.Мартєвої (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс, 2 група), гідно виступила та проявила себе у турнірі, в результаті чого зайняла почесне 2 місце.

Вітаємо нашу команду з заслуженим надбанням та бажаємо подальших звершень!