Команда Університету повернулася з ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні з бронзовою нагородою!

13-08-2012, 10:52

Студент 3 курсу Університету Олександр Гвоздик (вагова категорія 81 кг), у півфіналі Олімпійського боксерського турніру, поступився казахському боксеру Аділбеку Ніязімбетову. Таким чином, наш боксер виборює бронзову нагороду для збірної України з боксу.

Українська сторона подала протест стосовно результатів поєдинку Олександра Гвоздика з Аділбекомом Ніязімбетовим. Цей півфінальний поєдинок у категорії до 81 кг завершився унічию 13-13, втім судді віддали фінальну перевагу супернику Олександра.

Це − перша висока нагорода нашого молодого спортсмену на міжнародному рівні (його самою високою нагородою на міжнародних змаганнях було п’яте місце на чемпіонаті світу).

На шляху до бронзи Олександр здолав Михайла Духалявця (Білорусія), Осмара Браво Амадора (Нікарагуа), Абделхафіда Бенчабла (Алжир).

Успішний виступ наших боксерів дозволив збірній України посісти 2-е загальнокомандне місце із боксу на Олімпійських іграх.

Окрім О.Гвоздика команду Університету на Олімпійських іграх 2012 у Лондоні представляли Павло Іщенко (бокс, вага до 56 кг) та Артем Василенко (дзюдо, вага до 81 кг).