Команда Університету перемогла у модельному судовому засіданні «Питання свободи слова в умовах конфлікту»

17-11-2017, 10:56

Організатори: Центр демократії та верховенства права у партнерстві з Лігою студентів Асоціації правників України, кафедра конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Захід проведено у Інституті прокуратури та кримінальної юстиції. У модельному засіданні взяли участь команди Асоціації правників України, юридичних навчальних закладів Харкова та Сум.

Змагання відбулися в форматі модельного судового засідання. Учасники розглянули комплекс питань, пов’язаних із обмеженням права на свободу слова та діяльності ЗМІ в Україні, з позицій позивача та відповідача.

Команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у складі Романа Матюшка, Владислава Костіна (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції); Єгора Колдова, Павла Пелешенка, Андрія Касьяненка та Інокентія Миславського (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України) посіла І місце.