Команда Університету перемогла на X Всеукраїнському брейн-ринзі «Знавці Конституції»

19-05-2017, 10:54

X Всеукраїнський брейн-ринг «Знавці Конституції» серед студентів вищих навчальних закладів України юридичного профілю відбувся у Національному університеті «Одеська юридична академія». У заході взяли участь вищі навчальні заклади Харкова, Одеси, Києва, Херсона.

Метою брейн-рингу було стимулювання пізнавальної та науково-дослідної роботи серед студентів, розвитку та реалізації їх наукових здібностей, популяризації досліджень особливостей конституційного розвитку України.

Брейн-ринг проводився на тему «Конституція України: минуле, сучасне, майбутнє» у формі «запитання-відповідь». У рамках зазначеної тематики були підібрані питання, які стосувалися змісту Конституції Пилипа Орлика 1710 року, першої Конституції УНР 1918 року, змісту положень чинної Конституції України зі змінами, проекту Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) 2015-2016 рр.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого представляла команда у складі 6 найбільш активних учасників студентського наукового гуртка з конституційного права України: капітан команди – Колдов Єгор (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс, 15 група), Юрлагіна Валерія (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс,  15 група), Мосієвич Сергій (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс, 1 група), Промський Євген (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції,  2 курс,  7 група), Сєдих Вікторія (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс,  7 група), Череп’яна Надія (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс,  13 група).

За підсумками проведеного брейн-рингу команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого виборола Кубок Президента Національного університету «Одеська юридична академія». Організатори заходу високо оцінили підготовку студентів Університету та підкреслили їх глибокий рівень знань з конституційного права України.