Команда Університету з міжнародного права посіла І місце на Українському національному раунді «The 4th European Human Rights Moot Court Competition» та була визнана кращою в Україні

03-12-2015, 12:02

28-29 листопада у Харкові за сприяння Харківського осередку ELSA пройшов Український національний раунд «The 4th European Human Rights Moot Court Competition» під егідою Ради Європи.

Перший день турніру проходив на базі Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури  України. Команда Університету набрала найбільшу кількість балів та вийшла у фінал, у якому вона зустрілася в змаганні з командою Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Команда НЮУ імені Ярослава Мудрого у складі студентів: Світлани Буряк (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4 курс), Кирила Анісімова (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс), Альбіни Таран (військово-юридичний факультет, 4 курс), Анастасії Губарєвої (міжнародно-правовий факультет, 3 курс) виборола I місце та була визнана кращою в Україні.

Суддями на Українському національному раунді були: заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції С.І.Петухов; адвокат, керівник харківського офісу юридичної фірми «Ільяшев і партнери» І.В.Кузіна; доценти кафедри міжнародного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого О.Я.Трагнюк, О.В.Сенаторова, Т.В.Комарова.

Бажаємо команді нашого Університету подальших перемог та успіхів!