Команда Університету з греко-римської боротьби в командному заліку виборола ІІI місце на обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя»

16-03-2017, 11:23

Змагання відбулися 13-14 березня  у спортивному комплексі Національного  технічного  університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ ХПІ).

У заході  взяли участь 148  студентів з 12 вищих навчальних закладів  м.Харкова III-IV рівнів акредитації на чолі з переможцями та призерами молодіжних чемпіонатів України:

-  Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого,

- Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (НТУ ХПІ),

- Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХНАДУ),

- Український державний університет залізничного транспорту,

- Українська інженерно-педагогічна академія (УІПА),

- Харківська державна академія фізичної культури (ХДАФК),

- Харківський державний університет харчування та торгівлі (ХДУХТ),

- Харківський національний аграрний університет ім. Докучаєва (ХНАУ),

- Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди (ХНПУ),

- Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Василенка (ХНТУСГ),

- Харківський національний університет міського господарства (ХНУМГ),

- Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця (ХНЕУ ім. С.Кузнеця).

В індивідуальному заліку переможцями стали:

І місце:

вагова категорія 75 кг − Віктор Джерелій (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 2 курс);

вагова категорія  85 кг – Хачатур Варданян (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс);

ІІ місце:

>вагова категорія 61 кг – Сергій Бугай (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 4курс);

вагова категорія 66 кг – Артем Григорцев (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс);

вагова категорія 71 кг – Костянтин Зеленський (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс);

ІІІ місце:

вагова категорія 85 кг – Даніель Герліані (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс);

вагова категорія  98 кг − Михайло Сергєєв (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України,4 курс)

вагова категорія 130 кг – Евген Попов (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3курс).

Бажаємо подальших успіхів переможцям та призерам!