Команда Університету з греко-римської боротьби (головний тренер В.В.Джерелій) посіла ІІI місце на обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя»

29-03-2018, 12:07

Змагання відбулися 27-28 березня 2018р. у спортивному комплексі Національного  технічного  університету «Харківський політехнічний інститут».

У заході  взяли участь 136 студентів із 8 закладів вищої освіти м.Харкова III-IV рівнів акредитації на чолі з переможцями та призерами молодіжних чемпіонатів України, Європи та світу:

–  Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого,

– Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»,

– Харківський національний автомобільно-дорожній університет,

– Харківський національний університет внутрішніх справ,

– Харківська державна академія фізичної культури,

– Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди,

– Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка,

– Харківський національний університет міського господарства.

В індивідуальному заліку переможцями стали:

І місце:

– вагова категорія 55 кг – Сергій Бугай (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, магістратура 1 курс).

ІІ місце:

– вагова категорія 60 кг – Максим  Степич  (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс);

– вагова категорія 67 кг – Тімур  Мамедов (Слідчо-криміналістичний інститут,1курс);

– вагова категорія 77 кг – Микита Ступаренко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс);

– вагова категорія 130 кг – Евген Попов (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс).

ІІІ місце:

– вагова категорія 60 кг – Сергій Поважній (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс);

– вагова категорія 72 кг – Сергій Клименко (Господарсько-правовий факультет, 1курс);

– вагова категорія 87 кг – Даніель Герліані (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс).

Бажаємо подальших успіхів переможцям і призерам!