Команда Університету з вільної боротьби (головний тренер В.В.Джерелій) посіла ІІI місце на обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя»

26-04-2017, 14:02

Змагання відбулися 24-25 квітня  у спортивному комплексі Національного  технічного  університету «Харківський політехнічний інститут».

У заході  взяли участь 138 студентів з 12 вищих навчальних закладів  м.Харкова III-IV рівнів акредитації на чолі з переможцями та призерами молодіжних чемпіонатів України:

-  Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого,

- Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»,

- Харківський національний автомобільно-дорожній університет,

- Український державний університет залізничного транспорту,

- Українська інженерно-педагогічна академія,

- Харківська державна академія фізичної культури,

- Харківський державний університет харчування та торгівлі,

- Харківський національний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва,

- Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди,

- Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка,

- Харківський національний університет міського господарства,

- Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

В індивідуальному заліку переможцями стали:

І місце:

вагова категорія 57 кг – Андрій Яценко (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 2 курс);

вагова категорія 70 кг − Віктор Джерелій (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 2 курс);

вагова категорія  86 кг – Хачатур Варданян (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс);

ІІ місце:

вагова категорія 61 кг – Сергій Бугай (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 4курс);

вагова категорія  97 кг − Михайло Сергєєв (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України,4 курс).

ІІІ місце:

вагова категорія 65 кг – Артем Григорцев (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс);

вагова категорія 125 кг – Евген Попов (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3курс).

Бажаємо подальших успіхів переможцям та призерам!