Команда Академії з боротьби самбо посіла ІІІ місце в загальному заліку на чемпіонаті України (м.Харків) серед студентів ВНЗ ІП-ІV рівнів акредитації.

20-11-2010, 09:20

20 листопада команда Академії з боротьби самбо посіла ІІІ місце в загальному заліку на чемпіонаті України (м.Харків) серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

У змаганнях брали участь 27 команд. У складі збірної команди Академії переможцями стали: С.Єрмак (II курс, 3 факультет), О.Бережний (V курс, 3 факультет) та О.Калінчук (І курс, ІПКОП), які увійшли до збірної України на чемпіонат світу серед студентів (м.Каунас, Литва); М.Половець (II курс, ІПКОП) посіла II місце; бронзові нагороди отримали: Г.Лещенко (II курс, ІПКОП), В.Іокіщ (IV курс, ІПКОП), О.Бондар (III курс, 4 факультет), Р.Такаєв (V курс, 2 факультет), М.Маслєннікова (V курс, 3 факультет), Д.Козлик (І курс, 9 факультет).