Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого нагороджено Подякою Голови Конституційного Суду України

02-06-2017, 14:20

Нагороду присуджено за вагомий внесок у розбудову правової держави, утвердження принципів верховенства права, високий професіоналізм, організацію і проведення  Другого Конгресу Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів «Роль конституційних судів в тлумаченні положень національних конституцій в контексті загальновизнаних принципів і норм міжнародного права та  права ЄС, рішень міжнародних судів».

Подяку та двотомник «Україна на стародавніх картах» ректору Університету В.Я.Тацію вручив в.о. Голови Конституційного Суду України Ю.В.Баулін.

Також Юрій Васильович подарував бібліотеці Університету 125 примірників юридичної та художньої літератури із особистої бібліотеки.