Кафедра іноземних мов №1 провела олімпіаду з англійської мови

20-05-2010, 11:50

20 травня кафедра іноземних мов №1 провела олімпіаду з англійської мови для студентів II та ІІІ курсів Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, господарсько-правового факультету, факультету підготовки кадрів для органів юстиції та факультету підготовки кадрів для Державного департаменту з питань виконання покарань. Всього –175 осіб.

Проведення такої олімпіади дало змогу учасникам продемонструвати свої знання англійської мови, значення якої значно зросло останнім часом. Завдання олімпіади розроблені творчим колективом кафедри на чолі з завідувачкою кафедри проф. В.П.Сімонок з урахуванням усіх сучасних вимог щодо навчання іноземної мови. Особлива увага була приділена читанню, аудіюванню, мовленню, письму.

За результатами олімпіади кращими стали студенти Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України. Найбільшу кількість балів (44 з 50) набрали студенти IIкурсу Т.Устинова та Р.Білоблоцький. Вони посіли І місце. ІІ місце (42 бали) – К.Горбачова та І.Омельчук (ІІ курс). ІІІ місце поділили 9 осіб (38 та 39 балів): О.Бескішка, А.Матвійчук, О.Дудкіна, Т.Фенюк, Г.Савельєва, К.Пусан, Д.Грунська (ІІ курс ІПКОП), В.Лежнін (ІІІ курс ІПКОП) та В.Яременко (ІІ курс 9 факультету).

Усі, хто брав участь в олімпіаді, отримали сертифікати учасників, переможці нагороджені дипломами та подарунками.