Кафедра філософії провела круглий стіл у рамках Всеукраїнських Сковородинівських навчань «Пізнай себе»

09-10-2017, 16:47

На підтримку ініціативи Українського фонду культури та Міністерства освіти та науки України кафедра філософії провела круглий стіл, присвячений 295-й річниці зі дня народження великого українського мислителя та культурного діяча Григорія Савовича Сковороди.

Захід відбувся у с.Сковородинівка на базі Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди.

Програму круглого столу склали наукові доповіді професорсько-викладацького складу кафедри.

Були обговорені актуальні питання, пов’язані з філософською спадщиною мислителя, показаний надзвичайний творчий потенціал його вчення та значення для культурно-соціального саморозвитку українського суспільства.