Катерина Чертил (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс) виборола європейське «срібло» та світову «бронзу» з боротьби кураш (м. Стамбул, Туреччина)

06-12-2017, 11:03

2-3 грудня у Стамбулі відбувся ХІ чемпіонат світу, а 4 грудня − чемпіонат Європи.

У ваговій категорії до 52 кг на чемпіонаті світу Катерина Чертил почергово перемогла суперниць з Туркменістану та Непалу. За вихід у фінал вона вигравала у процесі бою у представниці Узбекистану, але за 25 секунд до закінчення поєдинку поступилася через брак досвіду. Таким чином, Катерина здобула світову «бронзу».

На чемпіонаті Європи у ваговій категорії до 57 кг Катерина Чертил двічі боролася з господарками змагань – туркенями. Перемога і поразка принесли спортсменці  срібну медаль.

Вітаємо Катерину та бажаємо нових перемог!