Із нагоди святкування 67-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні в Університеті відбулися урочисті заходи

05-05-2012, 14:02

На урочисте святкування запросили ветеранів, учасників бойових дій – викладачів та співробітників Університету. Серед них: Федір Павлович Герасимов, Раїса Петрівна Зубкова, Михайло Олександрович Івахненко, Євгенія Семенівна Котелевська, Степан Васильович Котков, Леонід Миколайович Маймескулов, Модест Миколайович Моргунов, Микола Іванович Полєгаєв, Шаген Шабойович Яромиш’ян та ін.

Захід відкрив ректор Університету В.Я.Тацій. Із щирими словами він звернувся до присутніх: «Сердечно вітаю Вас із славним і дорогим усім нам святом – Днем Перемоги. Особливо хочу подякувати Вам, ветерани Великої Вітчизняної війни, за стійкість, мужність, за Ваш подвиг. Ви – наша гордість і слава, земний уклін Вам і найглибша вдячність! Прийміть побажання щастя і добра, здоров’я і бадьорості духу на довгі роки, незгасаючої любові рідних та близьких, всього українського народу». Василь Якович вручив ветеранам цінні подарунки.

Поклавши квіти разом із курсантами та студентами Університету до пам’ятника захисникам Вітчизни, учасники заходу Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, тих, хто зі зброєю в руках боровся за визволення від гітлерівських окупантів. Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам!

У Палаці студентів відбувся святковий концерт для ветеранів, професорсько-викладацького складу та співробітників Університету.