З нагоди Дня науки професорів Університету П.М.Любченка, М.І.Панова, О.В.Петришина та Ю.П.Битяка відзначено почесними нагородами

24-05-2017, 17:35

У Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулися урочистості, присвячені Дню науки.

У заході взяли участь голова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О.Світлична, ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я.Тацій. Також на святі були присутні лауреати державних премій в галузі науки, ректори та директори вищих навчальних закладів, провідні науковці, голови рад молодих вчених, обласні стипендіати, лауреати щорічних премій Президента України, магістри, аспіранти, представники наукової громадськості.

Під час свята Ю.О.Світлична нагородила кращих науковців Харківщини грамотами ХОДА та подяками голови облдержадміністрації та привітала з присвоєнням почесних звань «Заслужений діяч науки і техніки України». Окрім того, керівник області вручила дипломи студентам-переможцям та призерам ХІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. Також 40 харківських науковців будуть отримувати стипендії обласної державної адміністрації в галузі науки у 2017 році серед видатних науковців (20 з них призначені видатним вченим, які отримуватимуть щомісяця по 2 тисячі гривень, ще 20 стипендій – молодим вченим, які отримуватимуть по 1 тисячі гривень до кінця року).

Серед нагороджених – науковці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого:

– Почесну грамоту Харківської обласної державної адміністрації отримав доктор юридичних наук, професор кафедри державного будівництва Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого П.М.Любченко;

– стипендію імені В.П.Маслова (з правознавства) отримав доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри кримінального права № 2 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого М.І.Панов;

– відзнаку НАН України «За наукові досягнення» отримав доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри теорії держави та права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Президент НАПрНУ О.В.Петришин;

– відзнаку НАН України «За підготовку наукової зміни» отримав доктор юридичних наук, професор, перший проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академік НАПрНУ Ю.П.Битяк;

– диплом призера ХІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук отримав студент Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого О.С.Яланський.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт за участю кращих творчих колективів Університету – лауреатів міжнародних конкурсів.