28-08-2017, 10:48

23 серпня 2017 року особовий склад Інституту провів церемонію підняття Державного прапора України. Керівник Інституту полковник Скубак Віктор Вікторович вручив чергові військові звання сержантському складу, який залучений до проведення курсу первинної військової підготовки з курсантами набору 2017 року. На святковій нараді постійного складу керівництвом  Інституту було доведено звернення Голови Служби безпеки України з нагоди Дня Державного Прапора та 26-ої річниці Незалежності України, а також відзначено кращих курсантів та співробітників навчального підрозділу.

24 серпня 2017 року в день загальнонаціонального свята керівництво навчального закладу привітало курсантські підрозділи із державними святами. У прямій трансляції державних телеканалів курсанти спостерігали «Марш Незалежності». Крім того, курсанти провели ритуал покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. Урочисті заходи продовжилися у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, де між навчальними групами 1-го курсу було проведено інтелектуальну вікторину «брейн-ринг» на краще знання історії національного державотворення та святковий концерт, присвячений 26-ій річниці Незалежності України

25 серпня за участю науково-педагогічного складу Інституту, учасників антитерористичної операції на сході України та курсантів Інституту організовано та проведено круглий стіл під назвою «Здобуття Україно незалежності: історія та сучасність», присвяченого видатним історичним подіям та сучасним діячам українського державотворення, захисникам Батьківщини, які відстоюють суверенітет та територіальну цілісність України. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять співробітників Служби безпеки України, які віддали життя за незалежність України.