З нагоди Дня Гідності та Свободи в Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України проведено ряд виховних і патріотичних заходів

22-11-2017, 14:03

19 листопада 2017 року курсанти Інституту зустрілися з учасниками Революції Гідності та АТО у Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова, прослухали лекцію про хронологію тих подій у Києві та Харкові. Очевидці мали нагоду розповісти правду про доленосні події, акцентувавши при цьому на патріотизмі й мужності рядових громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Крім того, курсанти та співробітники Інституту на вшанування пам’яті патріотів, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, які віддали життя за незалежність України, здійснили покладання квітів до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченко – місця, де відбувся Харківський Євромайдан.

У ті часи наше українське громадянське суспільство довело, що гідність за гроші не купиш, а свободу треба виборювати, а виборовши – відстоювати.