З нагоди відзначення Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут в Інституті підготовки юридичних кадрів для СБУ Університету проведено низку заходів, присвячених патріотичному вихованню

02-02-2017, 11:10

Вони спрямовані на виховання у курсантів почуття патріотизму, шанобливого ставлення та поваги до борців за незалежність України, а також усвідомлення виняткової важливості цих історичних подій для об’єднання Українського народу та становлення єдиної держави – Україна.

Так, 18 січня 2017 року особовий склад 1 курсу відвідав тематичну лекцію в Обласній бібліотеці для дітей та юнацтва, присвячену історії злуки УНР і ЗУНР.

22 січня курсанти та співробітники Інституту долучилися до загальноміських заходів та здійснили покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка – видатного поета та борця за незалежність України.

26 січня курсанти та співробітники Інституту відвідали тематичну лекцію у Харківському історичному музеї, де вони мали змогу дізнатися про події, що передували возз’єднанню нашої держави, а також переглянути експозицію «Бій під Крутами – героїчна сторінка історії».

28 січня з особовим складом 1-го, 2-го курсів та курсом  військовослужбовців-жінок у лісопарку проведено лижний крос, присвячений Дню пам’яті Героїв Крут.

На вшанування пам’яті героїзму української молоді, які віддали життя за незалежність України в бою під Крутами, 31 січня в залі №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено тематичний вечір-реквієм, на якому курсанти, відтворюючи хронологію подій, декламували літературні твори, демонстрували документальні матеріали про історичні події січня 1918 року. Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.