Золоту медаль з м.Ліль (Франція) привіз студент Університету Денис Шкатула з Всесвітніх інтелектуальних ігор

24-09-2012, 11:41

Всесвітні інтелектуальні ігри проходять раз в 4 роки поряд з Олімпійськими іграми. Вони проводяться з 2008 року (м.Пекін) відразу після Олімпіади з п’яти видів спорту: бридж, шахи, китайські шахи, го, шашки (міжнародні, шашки-64, чекерс).

В Іграх брали участь кращі інтелектуали світу, які протягом майже двох тижнів вели боротьбу за медалі не менш гостро, ніж спортсмени на Олімпійських іграх.

Ігри з шашок-64 проходили за швейцарською системою у двох номінаціях: класика та блискавична гра. Денис Шкатула став переможцем  II Всесвітніх інтелектуальних ігор серед чоловіків на 64-клітинковій  дошці у номінації «блискавична гра».

Загалом українські шашкісти вибороли 4 золотих, 2 срібних та 2 бронзових нагороди.