Звернення ректора Університету В.Я. Тація з нагоди вшанування Дня Героїв Небесної Сотні

20-02-2017, 09:02

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

У ці лютневі дні жалоби Україна згадує героїчну і водночас трагічну сторінку нашої історії. Саме сьогодні ми вклоняємося Героям, які віддали життя, виборюючи свободу і гідність, демократичні цінності та європейський вибір українського суспільства.

Подвиг Небесної Сотні не був марним, він став фундаментом для оновлення держави і об’єднання народу. Події Євромайдану зумовили докорінні зміни у душах, серцях та свідомості українців. Революція Гідності згуртувала і зробила сильним наш народ.

Ми повинні вшановувати Героїв Небесної Сотні не лише в ці жалобні дні. Справедливою даниною світлої пам’яті полеглих патріотів має бути наша щоденна копітка праця в ім’я успішної європейської України, про яку вони мріяли.

Всім рідним і близьким загиблих у ті трагічні дні хочу сказати, ми пам’ятаємо кожного. Усвідомлюю, що жодні слова не втамують біль від утрати.

Вічна слава Героям!

В.Я.Тацій,