Збірна Університету здобула ІІ командне місце на обласних змаганнях серед студентів ЗВО III – IV рівнів акредитації Харківської області з плавання

26-03-2018, 12:45

Змагання відбулися 22-23 березня у Національному технічному університеті «ХПІ».

У турнірі взяли участь 19 команд з 16 закладів вищої освіти, всього 180 учасників.

Команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за підсумками змагань виборола ІІ місце.

В особистій першості призові місця (10 перших, 6 других і 7 третіх) вибороли:

Колесникова Марина (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції), Оберемок Микита (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції), Копейчикова Тетяна (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України), Новак Олександр (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції), Галуненко Станіслав (міжнародно-правовий факультет), Мурзак Олександр (Слідчо-криміналістичний інститут), Омельчук Юліан (Слідчо-криміналістичний інститут), Король Михайло (господарсько-правовий факультет), Мишук Катерина (фінансово-правовий факультет), Дмитрієв Дмитро (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України).

Вітаємо всіх і бажаємо успіхів на чемпіонаті України, який відбудеться 11-14 квітня у Харкові!