Збірна Університету виборола ІІІ місце на обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» з шашок

31-10-2017, 13:21

Турнір серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації Харківської області відбувся 24-30 жовтня на базі шахово-шашкового клубу «Шахрад» Харківського національного університету радіоелектроніки. Змагання об’єднали понад 100 кращих шашистів з 17 вищих навчальних закладів області .

До складу команди Університету входили: Владислав Уденський ( факультет адвокатури, 1 курс), Євген Водолаженко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс),  Геннадій Григоренко (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 4 курс), Денис Вручинський (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 2 курс магістратури), Влада Кракула (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс), Євген Жук (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 2 курс), Ольга Матвеєва (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс).

Вітаємо призерів змагань та бажаємо подальших спортивних звершень!