Збірна команда Університету з чирлідингу здобула срібло на кубку Харківської області

28-10-2014, 17:52

У СК «ГАРТ» пройшов кубок Харківської області з чирлідингу.

Організатор − Федерація чирлідингу Харківської області.

На заході студентський чирлідинг представляли 6 команд із різних ВНЗ м Харкова.

Збірна команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого посіла  2 місце у номінації «SHOW-DANСING».

Вітаємо членів збірної команди зі срібними нагородами та бажаємо не зупинятися на досягнутому, попереду відкритий чемпіонат Харківської області, чемпіонат України та міжнародний турнір «Північна Пальміра»!

Довідка: Чирлідинг зародився у США у 1870-і роки і набув найбільш широкого поширення до середини XX століття. У 1998 році була заснована Міжнародна федерація чирлідингу (англ. International Federation of Cheerleading), куди згодом, крім країн-членів європейської асоціації, увійшла Японія – країна, де в 2001 р. в Токіо відбувся перший чемпіонат світу з чирлідингу.