Збірна команда Університету зі спортивного орієнтування здобула перемогу у Спартакіаді вищих навчальних закладів міста Харкова

14-04-2017, 11:50

DSC0307212 квітня в лісопарку м.Харкова відбулися естафетні командні змагання зі спортивного орієнтування серед вищих навчальних закладів м.Харкова III-IV рівнів акредитації по програмі «Спорт протягом життя».

У заході взяли участь 12 чоловічих та 11 жіночих команд.

Нашій збірній жіночій команді вдалося випередити всіх і вперше стати чемпіонами.

За команду виступали: на І етапі – Гоєнко Марія (вечірній факультет, 1 курс), на ІІ етапі – Тур Марина (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс) і на ІІІ – Веремеєнко Євгенія (випускниця Університету – 2017 року).

Вдалий виступ жіночої команди підтримала наша чоловіча команда. У напруженій боротьбі їй вдалося вибороти срібні нагороди. Команду на І етапі представляв Андрейкович Віктор (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 3 курс), на ІІ етапі – Деркач Едуард (випускник університету – 2017 року), на ІІІ – Шелудько Валерій (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс).

Вітаємо переможців та призерів і бажаємо нових перемог!