Збірна команда Університету здобула ІІІ командне місце на обласних змаганнях серед студентів вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації м.Харкова з плавання

17-03-2017, 17:20

Змагання серед вищих навчальних закладів Харківської області відбулися 13-14 березня у Національному технічному університеті «ХПІ».

У турнірі взяли участь 18 команд з 15 вищих навчальних закладів, всього понад 200 учасників.

Студенти Університету здобули ІІ місце у двох  естафетах: 4*50 м комбінованої та 4*50 м вільним стилем.

В особистій першості призові місця (всього 17) вибороли:

Юліан Омельчук (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ), Михайло Король (господарсько-правовий факультет), Дмитро Філіпський (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України), Олександр Мурзак  (Слідчо-криміналістичний інститут), Олександр Івакін (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції), Катерина Мішукова (господарсько-правовий факультет), Дарина Слюсар (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції), Володимир  Іванунь (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції), Дмитро Дмитрієв (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України).

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого представляли дві команди. За підсумками змагань перша команда виборола ІІІ місце.

Вітаємо всіх та бажаємо успіхів на всеукраїнській студентській Універсіаді в Києві 20-24 квітня!