Завідувач кафедри фінансового права М.П.Кучерявенко знову відвідав українських бійців у зоні АТО з волонтерською місією

05-04-2017, 10:02

Студенти, співробітники та викладачі уже протягом тривалого часу всебічно підтримують військових, які беруть участь в Антитерористичній операції на сході України.

М.П.Кучерявенко вкотре відвідав наших захисників, які зараз боронять незалежність України в районі Донецького аеропорту та Водяного.

Бійцям передали допомогу з Канади, різних міст і містечок нашої країни. Крім продуктів харчування, берців і засобів першої необхідності доставлено від громадської організації «Сила допомоги»  біноклі, монокуляри, генератор, ряд спеціальних засобів та планшети.

Долучитися до добрих справ може кожен. Бійці радіють і листку з лагідними словами, і малюнку.